Powiększony brzuch pomimo ćwiczeń

Witam, Mam na imie Joanna. Mam 18 lat, 168 cm wzrostu I wage 61 kg. Mam taki dziwny problem, poniewaz gdy wstaje rano moj brzuch wydaje sie w miare plaski, ale gdy zjem cokolwiek aczkolwiek wypije szklanke wody wygladam jak bym byla w 3 do 4 miesiaca w ciazy. Cwicze regularnie, staram sie biegac jak najczesciej. Ale to nie pomaga. Przez ten brzuch czuje sie taka ciezka...a chcialabym jakos schudnac, moze wtedy przy malych ilosciach jedzenia czy picia moj brzuch wygladalby normalnie.

Witam serdecznie. Możliwe iż zgłaszane objawy spowodowane są zaburzeniami trawienia. Warto zweryfikować swoją dietę urozmaicając ją o produkty pełnoziarniste oraz lekkostrawne.