Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku z zabezpieczeniem z niepełnym wytryskiem

Witam. Jakie jest mniej więcej (duże czy raczej małe) prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez zabezpieczenia, z niepełnym wytryskiem (część wytrysku wewnątrz pochwy, a cześć zewnątrz) do którego doszło w dni płodne ? Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest stosunkowo duże.