Prawdopodobieństwo ciąży u 26-latki

Dzień dobry! Mam problem. Znałam chłopaka 2lata. Nigdy nie robił takich rzeczy, gdy u niego nocowałam (nic na siłę), więc mu zaufałam i wybraliśmy się za granicę. Nie wiem, co w niego wstąpiło pewnej nocy, ale gdy spałam, trysnął na mą waginę. Zalał ją potokiem spermy. Co prawda miałam majtki, ale miały dziurki i nawet całe uda były zalane. Nie wiem co, ale coś momentalnie mnie obudziło. Przerażona pobiegłam wziąć prysznic. Czy mogę być w ciąży? Błagam o odpowiedź. Jestem załamana.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku właściwie nie ma ryzyka ciąży. Nie ma powodów do niepokoju.