Problem z łożyskiem a usg 3D

WITAM!!!mam pytanie Dzisiaj robiłam usg 3d ciązy. Co do wieku ciązy to w MA:22 w 0d a SA:20w 3d.Pani doktor powiedziala , że ze mna i dzieckiem wszystko ok. Po zakończonej wizycie przeczytałam opis łożyska i jestem przerażona: "na ścianie tylnej, nisko schodzące". Co to właściwie dla mnie i dziecka oznacza bo strasznie się denerwuje. Jest się czego obawiać, jakie są wskazania dla takiego łozyska. Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo się denerwuje. To moja pierwsza ciąża.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza wykonującego badanie. Nie ma powodu do niepokoju.