Problemy z wypróżnianiem u 20-letniej osoby

Witam, od około 2 tygodni mam problem z wypróżnianem. Kał jest w postaci małych kulek, towarzyszy temu uczucie tak jakby zaparć, jednak wypróżniam sie regularnie tak jak zawsze. Nie odczuwam też żadnego bólu przy załatwianiu się, ani żadnego bólu brzucha. Miesiąc temu przeszłam 12 dniową terapię antybiotykową, przy której przyjmowałam probiotyk zaledwie 7dni, czy osłabienie organizmu przez antybiotyk może mieć na to wpływ?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy pojawiła się jakaś krew? Śluz? Jaka była ostatnia dieta? Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.