Prośba o analizę wyników badań krwi 35-latki

Bardzo proszę o interpretację wyników badań.Wyniki poniżej zakresu referencyjnego:erytrocyty3.65 hemoglobina 11.2 hematokryt 33.1 BADANIA DODATKOWE amylaza 47,00 lipaza 20 CRP 0,2 glukoza 99 Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam.

Magdalena Mroczek

Wyniki wskazują na anemię, parametr mcv może pomóc określić jej przyczynę. W sprawie leczenia proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Reszta wyników w normie.

Milena Lubowicz

Wyniki wskazują na niewielką niedokrwistość. Konieczna odpowiednia dieta bogata w żelazo lub rozważenie suplementacji preparatami.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Wyniki wskazują na niedokrwistość. Konieczna dieta bogata w żelazo, ewentualnie do rozważenia suplementacja preparatami.
Pozdrawiam