Prośba o wyjaśnienie wyniku badania histopatologicznego 4 tygodnie po wycięciu guza nerki

Bardzo proszę o wyjaśnienie mi wyniku badania histopatologicznego.4 tygodnie temu wycięto mi guza nerki prawej z marginesem nerki.Rozpoznanie kliniczne:Tu renis dex-carcinoma papillare(M-8050/30)renocellulare(typ1)renis.Opis makroskopowy:Klinowaty fragment nerki 1,7x2x1,7cm z uwypuklającym się na zewnątrz guzkiem 1,5x1,3x2.3cm.Na przekrojach guzek biało-pomarańczowy.Marg.miąższu dookoła guzka od 1-5mm.Wiele czytałam na ten temat,ale im więcej tym mniej już z tego wiedziałam i w głowie mam mętlik

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, rozpoznanie histologiczne potwierdza, że wycięty guz to rak brodawkowaty wywodzący się z tkanki nerkowej nerki prawej, wycięty z marginesem 1-5mm. Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który zaleci dalsze postępowanie terapeutyczne. Pozdrawiam.