Proszę o zinterpretowanie wyników krzywej cukrowej i cholesteolu

Witam Bardzo proszę o interpretacje moich wyników: Krzywa cukrowa: - na czczo 107 mg/dl - po 1 godz 164 mg/dl - po 2 godz 80 mg/dl Krzywa insulinowa: - na czczo 10.1 uIU/ml - po 1 godz 87 uIU/ml - po 2 godz 30,8 uIU/ml , Anty tPo 15,11 IU/ml, tsh 2,67, FT4 1,24 cholesterol calkowity 194,55 cholesterol HDL 85, Cholestereol nie-HDL 109,55 Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Szanowna Pani, wyniki są dobre, proszę pamiętać aby dopisywać normy przyjęte przez laboratorium. Pozdrawiam