Przepuklina pooperacyjna po nefrektomii

0d 2013r mam przepuklinę pooperacyjną po nefrektomii lewostronnej(rak jasnokomórkowy). Nalezy ją zoperowac i ciagle jest to niemozliwe bo wkrótce po wyzej opisanej operacji była następna - hemikolektomia prawostronna (rakowiak jelita ), następne badania kontrolne i w 2016 kolejna operacja usuniecie przerzutu rakowiaka wraz z woreczkiem żółciowym. Aktualnie kolejne badania, (zawyżona biliburina, niejednoznaczny wynik scyntygrafii kosćca) a przepuklina coraz bardziej dokucza. Co robić ?

W takim wypadku jeśli nie można jeszcze zoperować przepukliny pozostaje utrzymanie odpowiedniego stylu życia, trybu życia, utrzymanie należytej wagi ciała oraz stosowanie pasa przepuklinowego brzusznego.

Przepuklina nie jest aktualnie chorobą zagrażająca Pana życiu, w przeciwieństwie do pozostałych wymienionych przez Pana. Proszę najpierw, pod kontrolą onkologa, wyjaśnić wątpliwości co do funkcji wątroby i charakteru zmian w kościach. Proszę stosować pas brzuszny podczas siedzienia i pionizacji.