Przerośnięte ciało hoffy widoczne w artroskopii

Witam, 2 lata temu miałem robioną artroskopie kolana, okazało się że miałem przerośnięte ciało hoffy, oraz że mam chondromalacje rzepki. Niestety po zabiegu nie odczułem zmian na lepsze i ponownie zgłosiłem się do ortopedy, Pan doktor przepisał mi Biolevox Ha (kwiecień tego roku, 2 zastrzyki). Zastrzyki chyba nic nie dały, bo teraz nie dość że boli mnie kolano to jeszcze pięta. Co mam robić?

Ból kolana wymaga zebrania dokładniejszego wywiadu chorobowego np. w jakich okolicznościach boli Pana kolano? Jak Pan może opisać ból? W którym miejscu występuje ból? Pytań jest oczywiście znacznie więcej. Decyzje lecznicze powinny zostać podjęte po dokładnym zbadaniu fizykalnym stawu kolanowego i całego pacjenta. Ponadto należy przeprowadzić diagnostykę obrazową w zależności od potrzeb, np.: RTG, USG,TK lub MRI.