Przewodnictwo ruchowe w nerwie strzałkowym piszczelowym oraz czuciowe w nerwie łydkowym w granicach normy

Witam EMG łydek Fascykulacja mięśni kilka lat Przewodnictwo ruchowe w nerwie strzałkowym piszczelowym oraz czuciowe w nerwie łydkowym w granicach normy Zapis z mięśnia piszczelowego przedniego prawego w granicach normy W zapisie spoczynkowym z mięśnia trójgłowego łydki lewego bez cech odnerwienia rejestrowano pojedynczy potencjał jednostki ruchowej o charakterze neurogennym zapis wysiłkowy miernie zubożony pośredni Wynik przemawia za nieznacznym uszkodzeniem neurogennym Proszę o opinię

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu bezpośrednim lekarskim oraz łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.