Przyczyna wystających żeber u 7-letniej córki

moja 7 letnia córka ma wystające żebra po lewej stronie l robiliśmy rtg kręgosłupa i jest prosty co może być przyczyną takich żeber i jak to leczyć?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może klatka piersiowa dziewczynki jest tak zbudowana. Jeśli zdjęcie rtg nie wykazało nieprawidłowości, nie towarzyszą temu bóle i inne dolegliwości oraz nie pojawiło się to nagle to uważam, że nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Proponuje wizytę w Poradni Ortopedycznej lub Wad Postawy, tam przeprowadzona zostanie diagnostyka, gdyż przez internet nie jestem w stanie powiedzieć co może być przyczyną.
Pozdrawiam