Realne sny przy schizofrenii

Dzień dobry.Pytałem się o coś wczoraj,ale mam jeszcze jedno pytanie.Czy bardzo realne sny przy schizofreni to standard?Po tych snach dochodzę do siebie rano 1h-2h.Jest coś na to?Pozdrawiam

Istotną kwestią jest to, czy są to na pewno sny, czy objawy psychotyczne (omamy)? Zachęcałabym do konsultacji w tej sprawie z lekarzem psychiatra, który Pana prowadzi- najlepiej zna historie choroby i objawów, a także przyjmowana przez Pan farmakoterapię, będzie mógł zatem podjąć najlepsze decyzje.

Witam Pana Serdecznie,

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na Pana pytanie.
Zachęcam do rozmowy z lekarzem, który zna Pana i Pana historię chorowania.

Życzę Panu dużo dobrego,
Irena Mielnik-Madej