Rehabilitacja po całkowitym zerwaniu ścięgna

Trzy tygodnie temu mialem operacje na Achillesa. Ścięgno calkowicie zerwane ,bardzo poszarpane. Cała noga w gipsie. Po jakim czasie od operacji należy zacząć rehabilitację?Po jakim czasie bede mógł wrócić do uprawiania sportu tenis stołowy. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Wizyta u rehabilitanta może być przydatna już od 2 tygodni po naprawie ścięgna. Otrzyma Pan zestaw wytycznych i ćwiczeń do wykonywania w domu.

Powrót do sportu przewiduje się po ok. 4 miesiącach, natomiast powrót do wyczynowej aktywności po 5,5 miesiącach.

Zapraszam na www.proreh.pl