Różowy śluz i spóźnianie się miesiączki

Witam, okres spóźnia mi się od dwóch tygodni. Dziś pojawił mi się różowy śluz. O czym może to świadczyć. Uprawiałam petting z chłopakiem, podczas czego nie doszło do wytrysku. Czy jestem na coś chora? Bądź mogę być w ciąży?

Aleksander Ropielewski

W dniach bezpośrednio poprzedzających krwawienie miesiączkowe może występować różowy śluz jako zapowiedź krwawienia. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani na coś chora. Jeżeli doszło do kontaktu preejakulatu lub spermy z pochwą lub okolicami krocza to istnieje możliwość zajścia w ciążę.