Silne bóle w dole brzucha i kłucie jajników

Witam mam problem już ponad tydzień mam silne bóle dole brzucha jakby na miesiączkę (już miałam) , kłują mnie jajniki, czasami odczuwam jakbym miała jakomś twardą rzecz w brzuchu i mnie uciska, od czasu do czasu odczuwam również rwanie krocza i bóle odbytu. Odrazu powiek że w ciąży nie jestem na pewno teraz jeszcze od 2 dni utrzymuje się ból głowy i już 2 raz w tygodniu mam biegunkę. Wizytę u ginekologa mam w październiku. Lecze się na niedoczynność tarczycy

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnegoo, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.