Silne skurcze przy kamicy nerkowej

W ciągu ostatniego miesiąca miałem już kilka ataków silnego skurczu brzucha. Ból umiejscowiony jest trochę powyżej pępka. Muszę zaznaczyć, że cierpię na kamicę żółciową, jednak podczas tych ataków w ogóle nie czuję i nie boli mnie pęcherzyk. Co może być ich przyczyną? Nie przypominają w żadnym stopniu ataku pęcherzyka, które również miałem w przeszłości. Podczas ataku bólowego cała jama brzuszna jest bardzo wrażliwa na dotyk.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u lekarza chirurga celem oceny. Opisane przez Pana objawy sa niespecyficzne i moga oznaczać wiele patologi w jamie brzusznej. Pozdrawiam