Silny ból zatoki, zawroty głowy, pogorszony słuch

operacja caldwella-luca. miałam 2 msc temu usuwany torbiel, ale nadal odczuwam silny bol zatoki, zawroty głowy, pogorszony słuch, spływającą wydzieline po gardle,pieczenie przy wdychaniu powietrza, odrętwiałe dziąsło i w miejscu cięcia czasem mam uczucie jak by " ta zatoka miała mi za chwile wypaść" oraz ból środka nosa promieniujący do zatoki czołowej. byłam u laryngologa on skierował mnie do szpitala w którym miałam zabieg, tam mi powiedzieli że jest ok,ale zbytnio im nie wierze. panikuje?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie aby moc cos wiecej powiedzieć. proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza laryngologa.