Silny i przeszywający ból pleców 12 godzin po spożyciu alkoholu

Witam, od jakiegoś czasu koło 12 godzin po spożyciu alkoholu odczuwam silny, przeszywający ból pleców w okolicy prawej łopatki. Ból trwa nawet kilka godzin. Nie piję często (średnio raz na dwa miesiące). Co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyn może być wiele. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego celem zbadania i zebrania dokładnego wywiadu.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.