Silny ucisk na dno macicy w 38 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 38tyg ciąży i od kilku dni odczuwam silny ucisk na dno macicy tak jak by dziecko chciało się przedostać na drugą stronę. Dziś jestem cała rozdrażniona, dziecko bardzo się rusza i ból ten jest jak prąd. Co robić? Jechać do lekarza,?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli odczuwa Pani jakiekolwiek objawy, które Panią niepokoją, proszę tego nie bagatelizować, tylko udać się do specjalisty ginekologa, który prowadzi Pani ciążę.