Skierowanie na rozbijanie kamieni po kolce nerkowej i bakteria Proteus Mirabilis

Witam Teraz byłam w szpitalu w którym nie ma sprzętu ESWL i podawano mi antybiotyk przez 7 dni i dostałam również skierowanie na rozbijanie kamieni po potężnej kolce nerkowej która miała ostatnio aż kamień wszedł w moczowód i mega to był ból. Proszę mi powiedzieć czy jak mam już skierowanie ze szpitala na rozbijanie kamieni i również mam bakterię Proteus Mirabilis to wtedy mnie wezmą do szpitala na to rozbijanie kamieni ?? Bardzo mi na tym zależy bo już nie chcę tych kamieni i tych kolek !!

Piotr Pilarski

Infekcją układu moczowego jest przeciwwskazania do eswl. Wszystko zależy od lekarza przyjmującego Panią na oddział.

Pozdrawiam.