Skręcenie kolana i krwiak pourazowy

Po wizycie w szpitalnym oddziale ratunkowym , otrzymałem rozpoznanie : Skręcenie kolana lewego ,krawiak pourazowy, zwichnięcie ,skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł kolana ; skręcenie i naderwanie innym nieokreślonych części kolana. Mam gips na Miesiąc . Krwiak miał 25 ml.Czy to coś poważnego? Będzie konieczna operacja ?Zdjecie Rtg nie wykazało złamania.

Witam,
po okresie tzw "ostrym" i zdjęciu gipsu sugeruje USG stawu skokowego u ortopedy. Skręcenie stawu kolanowego ma bardzo różny przebieg. Wszystko będzie zależało od stanu miejscowego.