Skręcenie stawu skokowego i naderwanie torebki stawowej

Problem z kostką ! 6.11 miałem wypadek na meczu w piłkę kostka poszła w bok i strzeliła.Ogromna opuchlizna i ból.Trafiłem na SOR tam zrobili zdjęcie RTG i brak złamania i pęknięcia lecz skrecenie stawu skokowego i naderwanie torebki stawowej.Dzień później na 14 dni założono mi u ortopedy szyne gipsowa plus zastrzki przeciwzakrzepowe.Po 14 dniach kontrol noga nadal wielka bania,brak poprawy większej i znów decyzja szyna na 10 dni. Mogę podesłać zdjęcia z telefonu chorej nogi.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć , proponuje kierować sie zaleceniami lekarza ortopedy. Być moze usg ew rm byłoby bardziej diagnostyczne niż rtg