Skrzywienie kręgosłupa po dysplazji

Witam:) Urodziłam się z obustronnym zwichnięciem stawu biodrowego(dysplazja)oraz jedna nóżkę miałam krótszą o drugiej.W wieku 2 lat przeszłam 4 operacje z bardzo pozytywnym wynikiem. Teraz mam 23 lata i od tej pory nie odczuwałam żadnego bólu ani nic innego. jedynie mam bardzo skrzywiony kręgosłup i nie potrafię usiąść po turecku. Moje pytanie czy w przyszłości mogę mieć problemy? I jak to przekłada się na ciąże ? Dodam, że mam specyficzną figurę i bardzo małe biodra tyje jedynie w brzuchu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. JezlimPani ma dokumentacje z zabiegów to proszę konieczńie wszystko zabrać na wizytę.