Słyszenie głosów pomimo leczenia psychiatrycznego

slysze rozne glosy ludzi kturzy kaza mi robic i rozkazuja ze mam isc sie na pic alkocholu albo przesladowac matke i tysiace roznych rzeczy bylam juz 2 razy w szpitalu psychiatrycznym i lecze sie i nadal tak sie dzieje co mam robic chce byc zdrowym czlowiekiem czy to sie kiedys skonczy

Dzień dobry,

Myślę, że najlepiej tego typu pytania zadawać swojemu lekarzowi psychiatrze, ponieważ to on zna historię Pani leczenia osobiście. Również, oczywiście informować o utrzymujących się objawach, pomimo stosowanej farmakoterapii.