Sperma przeniesiona z brzucha do pochwy a ryzyko ciąży

Dzień dobry, chciałabym się zapytać.. czy jeżeli mój chłopak doszedł mi na brzuch.. a po tej sytuacji dotknełam brzucha i włożyłam palce z jego spustem do pochwy.. czy jest ryzyko zajscia w ciaze? to wszystko wyszło nie świadomie..

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Czysto teoretycznie jest taka możliwość, ale prawdopodobieństwo jest bardzo, bardzo małe.