Spożycie alkoholu i przyjęcie dwóch tabletek Paracetamolu

Witam, na wstepie opisze zaistniala sytuacje mianowicie : po wypiciu jednego piwa, poczulem ogromny bol zeba - nastepnie w odstepie ok 10 minut zarzylem 2 tabletki paracetamolu 500mg - po czym wypilem kolejne piwo - jakie moga byc tego skutki uboczne, ew. czy cos mi grozi ? zdaje sobie sprawe iz nie powinno laczyc sie obu tych substancji, dodam tylko ze po ok 15 minutach od zarzycia paracetamolu bol calkowicie zniknal.

Dochodzi łatwo do uszkodzenia, a nawet niewydolności wątroby.
Poza tym zachęcam do wizyty u dentysty, ból jest sygnałem potrzeby takiej wizyty...
Pozdrawiam. JW