Starania o ciążę przy macicy dwurożnej

Rozpoczelismy z mezem starania o dziecko.Mam nieregularne bolesne miesiaczki oraz stwierdzona macice dwurozna.Ostatnie dlugosci cykli wyniosły29,30,28,25,25.Ostatnia @ rozp. sie 1.07, wspozylismy z mezem w dn od14.07-19.07. Od18.07pobolewa mnie lewy jajnik(owulacja?)ale bol utrzymuje sie nadal- okol. lewego jajnika, czasem podbrzusze i krzyze po lewej stronie. Czy jest szansa ze jest to zwiazane z implantacja?Czy raczej sie nie nastawiac bo to pewnie zapalenie?z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza ginekologa.