Stosowanie antybiotykoterapii Duomox w ciąży

Witam jestem w 28 tyg ciąży i od 3 dni przyjmuje antybiotyk na oskrzela DUOMOX 1000 czy powinnam rownoczesnie zazywac witaminy dla ciezarnych czy odstawic?I czy podczas antybiotykoterapii mogę wykonać wyniki morfologii krwi, test po obciążeniu glukozą i badanie moczu?Czy wynik moze byc gorszy?Dziekuje.

witam,
może Pani zażywać witaminy
Badań nie proponuję wykonywać podczas antybiotykoterapii ponieważ wyniki nie będą miarodajne (morfologia, mocz)
Badania proszę wykonac po skończonej antybiotykoterapii
pozdrawiam