Stosowanie Azycyny a możliwość ciąży

Witam, Staramy się z mężem o dziecko. Zachorowałam (temp. 37,5, kaszel oraz katar) i lekarz zapisał mi na trzy dni antybiotyk Azycynę 500mg raz dziennie oraz PectoDrill. Dzisiaj skończyłam antybiotyk czuję się już dobrze. Temperatury nie mam, kaszel i katar już się kończy. Za dwa dni mam owulację i nie wiem czy powinniśmy sobie tą owulację odpuścić czy nie ma żadnego przeciwwskazania? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Nie ma obawy, lek ten czasem stosuje się nawet w czasie ciąży. Także można próbować.
Pozdrawiam