Stosowanie Euthyroxu a poziom TSH

Jeśli moje tsh tarczycy wynosi 4,28 wcześniej miałam 6,48 a potem 2,71 po stosowaniu euthyrox 25mg. Co mam zrobić w takiej sytuacji czy stosować cały czas euthyrox?czy robić jakieś przerwy?robiłam jeszcze usg tarczycy nic nie stwierdzono.

Decyzję co do dawki i potrzeby stosowania Euthyroxu musi podjąć prowadzący endokrynolog na podstawie wiedzy klinicznej o Pani stanie zdrowia, wyniku szczegółowego USG, wyniku badania poziomu nie tylko TSH we krwi, ale także i fT4.