Stosowanie leku Zomiren na lęki

Stosuje 1 do maxymalnie 2 tabletek 0,5mg zomirenu na dobe gdyz zdaje sobie sprawe z uzaleznienia jakie moze wystapic tak wiec nawet w sytuacjach podbramkowych nie stosuje wiekszej dawki. Znaczaco moje lęki utrudniaja codzienne zycie:( a kiedys bylam pelna niespozytych pokladow energi dziewczyna dla ktorej najwieksze problemy wydawaly sie byc blache. Prosze o pomoc. Co robic, jak sobie z tym radzic ewentualnie jakie srodki mi pomoga.. ale nie otłumania.

Dzień dobry. Widzę, że Pani jest bardzo młodą osobą. Udziele Pani niewielu informacji na temat lęków jakich Pani doświadcza. Zastanawiam się czy kiedykolwiek myślała Pani o psychoterapii. Leki pomagają, ale leczą głównie objawy. Psychoterapia zaś sięga do przyczyn zaburzeń na jakie Pani cierpi i leczy właśnie przyczyny. Dzięki temu mogłaby Pani być może na zawsze, a nie czasowo sobie pomóc. Pani młody wiek dodatkowo przemawia za tą metodą leczenia. Uważam, że w dużej mierze byłaby ona skuteczna, musi się Pani jednak przygotować na dłuższą pracę, ale czy nie ma niczego ważniejszego od zdrowia. Pozdrawiam. MDanielewicz

Witam. Środkiem pomocniczym, ale wymagającym ciężkiej pracy, jest psychoterapia. Najlepiej psychoanalityczna.
Magdalena Brabec