Stosowanie luteiny przy torbielach jajnika

Witam. Mam 19 lat piszę tutaj ponieważ z mojej złej sytuacji nie mam nawet hak dostać się do lekarza a bardzo się boje w czereu pod koniec wykryto mi torbiel jajnika w lipcu pod koniec znikł przez branie luteiny w sierpniu byłam u doktora z powodu bólu brzucha ale torbieli nie było widać okres miałam dostać 25 sierpnia a dodtalam 1 września potem 28 września w październiku wcale Nir dodtalam tylko 12 listopada czuje pobolewanie po prawej str czy jak okres jest to nie ma obaw torbieli?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie ginekologiczne aby cos więcej powiedzieć. proponuje uda się do ginekologa.