Stosowanie środków przy infekcji intymnej

Witam. Mam maly problem w ktorym jest infekcja intywna czyli chyba infekcja grzybicza bylam raz u ginekologa i przepisala mi specjalnie tabletki dopochowe. Ale niechce isc do gi ekologa. Moje pytanie jest takie jakie sa najlepsze tabletki dopochowe bez recepty ktore pomoga .

Aleksander Ropielewski

Zwykle stosuje ise dopochwowo clotrimazol, jest on jednak dostępny na receptę. Proponuję kontakt z lekarzem rodzinnym, który również może przepisać taki lek w przypadku, gdy nie chce Pani iść do ginekologa.