Stosowanie witamin podczas karmienia piersią

Witam. Karmie piersia 5 miesieczne dziecko. Ostatnio znalazłam sie w szpitalu z powodu osłabienia i zawrotów glowy. Dzisiaj kupiłam witaminy do picia multivitaminy oraz magnez +vit E moje pytanie brzmi czy moge pic takie witaminy podczas karmienia piersia oraz czy takie witaminy nie bedą miały niekorzystnego wpływu na wątrobę (jestem nosicielką wzwb). Dziękuje.

Witam. Jak najbardziej może Pani spożywać tego typu preparaty. Sugeruję również wykonanie podstawowych badań krwi, przede wszystkim morfologii.