Stosunek oralny bez prezerwatywy z prostytutką

Witam, odbyłem stosunek oralny bez prezerwatywy z prostytutką jako strona która była pieszczona. Zdarzyło się to tydzień temu. Jakie badania powieniem wykonać w kierunku chorób wenerycznych aby mieć pewność ze nie zostałem niczym zarażony? Kiedy mogę wykonać te badania aby były miarodajne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą wenerologiem, który zleci pełen panel badań w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową.