Stosunek przerywany, negatywny test ciążowy a ryzyko ciąży

Witam w 17 dniu od współżycia robiłam test w południe wyszedł negatyw powtórzyłam test 20 dnia od współżycia z samego rana również negatyw okres spóźnia się 5 dzień czy możliwe że to jednak ciąża. stosunek był przerywany prawdopobobnie w dni płodne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy zostały wykonane prawidłowo to z bardzo dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.