Stosunek z nieznajomą a ryzyko choroby wenerycznej

Witam! Mój problem zaczął się 6 miesięcy temu. Odbyłem stosunek z nieznajomą dziewczyną w zabezpieczeniu (prezerwatywie), ale był kontakt członka z jej stopami (footjob). Kilka dni później wystąpiło zaczerwienienie wokół cewki moczowej, od czasu do czasu swędzenie (chyba bardziej je sobie wyobrażałem niż było), potem doszło lekkie pieczenie podczas oddawania moczu. Lekarz przepisał mi maść klotrimazol, jednak smarowanie nic nie pomagało. Penisa myję rano i wieczorem, kilka razy próbowałem na nowo smarować maścią po 2-4 tygodnie jednak nadal bez skutku. Bylem u dermatologa-wenerologa, przepisał mi T*** i A***, lecz nic nie pomogło. Lekarz powiedział, że on nie wie co to jest i tyle. Zrobiłem testy na HPV i kiłę - oba ujemne. Dodam, że od 10 lat mam problem z popuszczaniem moczu zaraz po jego oddaniu (po oddaniu moczu, zostaje kilka kropel, które potem wylatują). Ostatnio trochę dłużej stosowałem tę maść i teraz gdy odstawiłem, zauważyłem dodatkowo biały nalot oraz przebarwienia jakby na żołędziu, takie place innego koloru, jakby skóra schodziła.

Witam!
Przebieg Pańskich problemów jest rzeczywiście nieco nietypowy. Ogólnie w tej sytuacji wskazane jest wykonanie kilku badań, po kilku dniach niestosowania żadnych leków. Proponuję wykonać badanie ogólne moczu oraz wymaz z żołędzia (na posiew). Te badania pozwolą jednoznacznie stwierdzić czy stan zapalny jest obecny czy też nie. Wyniki te należy skonsultować z lekarzem (może być nawet lekarz rodzinny). Jeśli istnieje infekcja dróg moczowych to powinny wyjść nieprawidłowości w badaniu ogólnym moczu, jeśli mamy do czynienia z grzybicą żołędzia to również posiew powinien to wykazać. Ogólnie rzecz ujmując istnieje wiele patogenów przenoszonych drogą płciową, ale zawsze należy zacząć od najczęstszych. HPV i kiłę można wykluczyć. Pozdrawiam serdecznie!