Stosunek z wytryskiem na brzuch i po umyciu penisa a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam pytanie.Kochaliśmy sie z dziewczyna okolo 2 dni temu. Robilismy to bez zabiespieczenia, kochalismy sie rano około 10, nie doszedłem w niej tylko na brzuch, po stosunku dokładnie wytarłem penisa z spermy, nastempnie odczekalismy 30 min i poszedlem do toalety go dokładnie umyć myłem go mydłem bardzo dokładnie, potem odbyliśmy jeszcze jeden stotunek, i po nim znowu odczekalismy około 30 min i poszedłem go dokładnie myć, a po umyciu mineło jeszcze około 10 min. czy istnieje ryzyko ciaży ?

W środku penisa pozostało jeszcze wiele plemników, które zostały wyciśnięte przez ruchy tym narządem w waginie w następnej penetracji. One tam czekały spokojnie te pół godziny w dobrych warunkach...
Proponuję zabezpieczać kontakty, bo opisane zachowanie choć estetyczne, ale niewystarczająco jest skuteczne w aspekcie zapobiegania prokreacji.
Pozdrawiam. JW