Strupek na brodawce sutkowej

Na jednej brodawce sutkowej mam coś w rodzaju żółtego strupka. dodam że mam podwyższoną prolaktynę i od pół roku leczę się parlodelem jednak objawy nie ustają strupek swędzi szczypie i odczuwam dyskomfort. Czy powinnam zbadać te wydzielinę? dodam że jest to maleńki strupek na wierzchołku brodawki sutkowej i nie wiem czy jest możliwe pobranie tego materiału do badania.Dodam że usg piersi nie wykazało żadnych niepokojących zmian. Czy może to być jakieś zakażenie bakteryjne lub grzybica?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który oceni zmianę. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.