Swędzące bąble przypominające ukąszenia komara

Dzień dobry. Od dwóch dni mam na prawym ramieniu 3 swędzące bąble o średnicy od 6 do 8mm , przypominające ukąszenia komara. W dzieciństwie przeszłam wszelkie choroby zakażne takie jak ospa wietrzna , różyczka. Dodam , że w dni poprzednie nie jadłam nic nowego, nie zmieniłam kosmetyków, proszków do prania itp. Boję się czy to nie jest jakas choroba zakażna i nie chciałabym rozsiewać ewentualnych wirusów. Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi. Magda lat 36

Witam. Dwie niewielkie zmiany na skórze prawdopodobnie świadczą o reakcji alergicznej bądź są reakcją na ukąszenie owada. Ramię nie jest typowym miejscem pojawiania się wysypek o charakterze zakaźnym nie ma powodów do niepokoju.