Swędzenie nóg, samoistne siniaki i wypadanie włosów

Witam. W ciąży zaczely bardzo swedziec mnie nogi drapalam się do krwi. Dziś jestem 3,5 miesiąca po porodzie a świąd nadal się utrzymuje tylko nie w takim nasileniu. Oprócz tego od niedawna pojawiają mi się na nogach siniaki bez przyczyny i wypadają włosy . w Polsce będę dopiero za dwa miesiące i dopiero wtedy będę mogła się przebadać . Co to może znaczyć

Bez obejrzenia zmian ciężko coś doradzić. Polecam preparaty z diosminą i rutyną na wzmocnienie żył. I zalecam udać się do lekarza tam, gdzie jest Pani aktualnie , czekani może pogorszyć stan organizmu.