Szansa na ciążę po stosunkach w dni płodne

Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko, ale niestety nie mogę zajśc w ciąże. Choć od kilku dni dziwnie się czuję, mam jakby mdłości, boli mnie brzuch po prawej stronie, są to jakby skurcze. Robiłam dziś, tj.14.11.2009, test ciążowy, ale niestety wyszedł negatywnie. Czy jest jeszcze szansa, że mogę być w ciąży??? Ostatnią miesiączkę miałam 16.10.2009 r.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeszcze nieco za wcześnie na test. Z drugiej strony jednak, bóle mogą zwiastować zbliżającą się miesiączkę. Proszę uzbroić sie w cierpliwość, test wykonać dopiero jak krwawienie będzie się spoźniać, najlepiej kilka dni.

Życzę powodzenia, pozdrawiam serdecznie!