Symptomy ciąży a spóźnianie się miesiączki

Witam, Za parę dni mam miesiączkę(4-7,bo mam nie regularne cykle).Robiłam dwa dni temu test ciążowy ale wyszedł negatywny,podejrzewam,ze za wcześnie.Współżyłam z mężem również w dni płodne-co 3-4 dni m.więcej,stosunek przerywany,więc prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest spore.Od wczoraj boli mnie podbrzusze,tak jak na miesiączkę,choć nigdy nic mnie nie bolało przed,dziś miałam z rana zawroty głowy i mdłości i jestem strasznie rozdrażniona. Czy to mogą być pierwsze symptomy ciązy?Tak wcześnie?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Teoretycznie mogą to być zarówno pierwsze objawy ciąży jak i zbliżającej się menstruacji. Podejrzewam, że denerwuje się Pani całą sytuacją, co jeszcze nasila rozdrażnienie. Radzę powtórzyć test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.