Szansa na ciążę po stosunku w 10 dniu cyklu

Witam!
Mam 20 lat. Od czerwca miałam regularne okresy co 27 dni, przedostatnią miesiączkę miałam 32, a ostatnia znowu 27 10 dnia cyklu (tj. o 1 w nocy 10 dnia cyklu). Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczania z wytryskiem. Jaka jest szansa na dziecko, bo owulację mam mieć patrząc na kalendarzyk 13 dnia cyklu? Proszę o odpowiedź, bo zależy mi żeby wynik był pozytywny:)
Pozdrawiam

20 LAT ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Przy jednorazowym współżyciu szansa nie jest bardzo duża. Nie potrafię Pani odpowiedzieć precyzyjnie. Dni płodne można wyznaczać na podstawie obserwacji śluzu (przejrzysty i obfitszy) i porannych pomiarów temperatury (tuż po owulacji następuje skok temperatury).

Pozdrawiam!