Torbiel jajnika a pęcherzyk żółciowy

Witam! Mam 62 lata.5 dni temu miałam operację laparoskopowo- usunięcie torbiela z jajnikiem, zmiana łagodna. Podczas zabiegu wykryto guzek pęcherzyka żółciowego. Powiedziano mi , że czeka mnie jeszcze jedna operacja. Bardzo się boję, czy to nie rak. Do chirurga idę dopiero za miesiąc.Denerwuję się, co mnie czeka i jakie mam szanse? Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Ciężko się wypowiedzieć bez znajomości szczegółów. Proszę zgłosić się na wizytę do chirurga.

Pozdrawiam.