Ucisk w klatce piersiowej i zawroty głowy - co to może być?

Witam mam 26 lat i od dłuższego czasu co kilka dni mam uciski w klatce piersiowej po lewej stronie dziś do tego miałem zasłabnięcia uczucia mdlenia zawroty głowy badania EKG miałem robione i jest wszystko w porządku i echo serca też wporzadku mógłby mi by pan pani w jakiś sposób pomuc ? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Bartosz Domagała

Wspomniał Pan o EKG, jednak nie o holter EKG. Moze istnieć potrzeba wykonania tego badania jeśli wykonane przez Pana badania nie przyniosły odpowiedzi