Osłabienie, szybkie bicie serca a ucisk w klatce piersiowej

Od kilku lat uciski w klatce piersiowej, uczucie osłabienia, nogi jak z waty, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Bez znaczenia jest pora dnia i pozycja w jakiej jestem. nasiliło się w maju zeszłego roku. Od 2012 roku 2x echo serca, 2x holter, kilka razy EKG, morfologia, badanie moczu, USG jamy brzusznej, Doopler. RTG kręgosłupa - zniesiona lordoza, esowate wygięcie TH, zwężenie krążka L5 w okolicy L/S. Lekarze rozkładają ręce. Nikt nie wie co mi jest. Czy to od kręgosłupa?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny badań obrazowych trudno jest mi stwierdzić czy Pani dolegliwości wynikają z problemów z kręgosłupem czy też mają inne podłoże.