Uczucie duszenia w gardle przy refluksie żołądkowo-przełykowym a stan po udarze mózgu

od 2 lat mam refluks zolodkowy obecnie przyjmuje dużo lekow na problemy z zylami i po przebytym udarze i co kolwiek zjem to dusi mnie w gardle i w mostku biore cholestil ,emaner ,tybuks pije esoxx due i nic nie pomaga co jeszcze mogę wzias żeby nie dusilo zaznaczam ze jem często mało i chude zeczy

Proszę nie jeść zup, tylko w postaci kremów i tylko przed południem. Zupy bardzo wzmagają fermentację i nasilają refluks. Nie można także jeść słodyczy.