Uczucie gorąca i nadmierna potliwość

Podczas gdy innym jest zimno mi jest wiecznie gorąco. Gdy wzrasta temperatura potrafię stać w miejscu i zacząć się pocić. Pot oblewa całe ciało, czasem bardziej, czasem mniej. Pocę się również gdy jem pikantne i gorące jedzenie. Myślałem, że pocę się z powodu stresu ale jednak to nie to. W wieku 13 lat miałem stwierdzone wolę tarczycy. Kilka miesięcy temu robiłem podstawowe badania- z których wynikała jedynie podwyższona znacznie ilość czerwonych krwinek. Jakie badania powinienem wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kon iecznie udać się do lekarza rodzinnego. po przeanalizowaniu wykonanych już badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.